Kerstmaaltijd voor ruim 100 mensen in het Bisschopshuis
Op eerste kerstdag waren de zalen van plebanie/bisschopshuis beneden helemaal gevuld met ruim honderd mensen die aan de kerstmaaltijd deelnamen, mogelijk gemaakt door giften van onder mer de ridders en dames van de Constantijnse Orde.
Een groot team van vrijwilligers stond klaar om de maaltijd voor te bereiden (een deel van hen ziet U op de foto) en uit te serveren op de feestelijk gedekte tafels in de zalen van het bisschopshuis naast de Sint Bavo kathedrale basiliek in Haarlem. Die vrijwilligers hadden een groot deel van de eerste kerstmiddag ervoor gegeven om alles voor te bereiden.
Het kerstdiner is een initiatief van Marie-Claire Pedrotti, dame van de Constantijnse Orde en actief in de kathedrale parochie. Ook de vice-gedelegeerde van de Orde, Otte Strouken, was gekomen om te helpen. De maaltijd die om 18.00 uur begon, is een succes, er waren nu nog veel meer mensen dan vorig jaar, de sfeer is heel gezellig.


















